| Довжина у складеному стані | 140 см |
| Колір | оливковий |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип сушки | Підлогова |
| Робоча довжина поверхні | 18 м |
| Кількість стержнів/трубок | 18 |
| Особливості | тримачі для дрібних речей |
| Вага | 3.3 кг |
Підлогова сушіння для білизни Elegancie 18 м - функціональний і практичний виріб, який стане в нагоді в кожному будинку. Її можна розмістити у будь-якому місці, яке за розмірами підходить для розкладання. Сушіння дуже зручне і просте у використанні, виконане з алюмінію з оливковими пластиковими елементами, красиво доповнить ваш інтер'єр. Конструкцію можна використовувати вдома та на дачі.
Конструкція складається з кількох елементів - стулок або «крил», розміщених з обох боків корпусу та розкладаються в різні боки. Це збільшує робочу поверхню сушіння до 18 м. Одночасно можна сушити білизну із двох-трьох завантажень пральної машини, сушіння витримує навантаження до 15 кг. Розміри конструкції в розкладеному вигляді – 170 х 55 х 94 см.
Пластикові накладки на ніжках забезпечують стійкість конструкції та захищають покриття для підлоги від можливих пошкоджень. Відстань між лозинами достатня для вільної циркуляції повітря, тому речі швидко висихають. Додатково в комплекті із сушінням йде пластиковий тримач для дрібних речей.
Сушарка для білизни Elegancie 18 м невелика та компактна, її легко складати та розкладати. У складеному вигляді конструкція займає небагато місця і її можна розмістити у невеликому просторі. Габаритні розміри сушіння в закритому стані: 129 х 3 х 55 см, вага – 3,3 кг.
Сушка для білизни Elegancie відрізняється високою якістю, має надійні кріпильні механізми і виготовлена з міцних матеріалів. Вона витримає тривалий термін експлуатації та підійде для щоденного використання у побуті. Анодований алюміній не піддається корозії, простий у догляді та не забруднює одяг. Поверхня сушіння не схильна до подряпин і випадкових пошкоджень. Пластикові елементи із якісного матеріалу.